Logo
Strona g?ówna
Regulamin
Jak doda? wpis?
Najpopularniejsze
Wyszukaj
Loading
Szybki podgląd zawartości http://www.ceramdent.pl/:

CERAMDENT | Stomatologia estetyczna Toggle navigation

Stomatologia estetyczna

dla dzieci i dorosłych

Umów się

CERAMDENT to sprawdzona marka na rynku śląskiej stomatologii estetycznej.

W trosce o dobro naszych pacjentów zapewniamy:

Bezpłatne konsultacje

Dożywotnią gwarancja na wybrane zabiegi

Bezbolesne leczenie

O nas.

CERAMDENT to sprawdzona marka na rynku śląskiej stomatologii estetycznej. Pracują tu lekarze stomatolodzy z wieloletnim doświadczeniem, cały czas dokształcający się na wszelakich szkoleniach i sympozjach. Posiadamy najnowocześniejszy na polskim rynku sprzęt stomatologiczny, pozwalający na szybkie i bezbolesne leczenie zębów. serdecznie dziękujemy. Nasze usługi Przestronne i klimatyzowane wnętrza naszej NOWEJ SIEDZIBY usytuowanej w samym centrum Katowic na ulicy ZABRSKIEJ 1/4 zapewniają komfort i dobre samopoczucie tak dla dorosłych, jak i najmłodszych pacjentów. NASZ PACJENT poszukuje nowoczesnych i bezbolesnych rozwiązań w leczeniu stomatologicznym, a Dr Grażyna Opiłka wraz zespołem od ponad 20 lat robi wszystko by sprostać wciąż rosnącym wymaganiom.

To dzięki dobrej renomie i zaufaniu naszych pacjentów utrzymujemy się w czołówce gabinetów stomatologicznych na Śląsku, za co serdecznie dziękujemy.

Usługi

W trosce o dobro naszych pacjentów zapewniamy:

Profilaktyka

Profilaktyka stomatologiczna obejmuje następujące zabiegi: usuwanie osadu i kamienia nazębnego, lakowanie zębów, lakierowanie zębów, intensywna fluoryzacja w profilaktyce przeciwpróchniczej i leczeniu nadwrażliwości, naukę higieny jamy ustnej

Protetyka

Naszym Pacjentom oferujemy wybór różnego rodzaju materiałów, z których są wykonane protezy. W gabinecie Ceramdent wykonujemy protezy stałe i ruchome. Są one zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Stomatologia dziecięca

Nasze gabinety został przystosowane, aby leczyć najmłodszych pacjentów bez bólu i stresu. Nie tylko dbamy o zdrowe zęby naszych małych pacjentów, ale także o to, aby czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie, a wizyta u stomatologa kojarzyła im się tylko pozytywnie.

Ozonoterapia

Ozonoterapia stanowi nowoczesną metodę leczniczą mieszaniną tlenowo-ozonową. Podczas rozpadu uwalniany jest bardzo aktywny tlen atomowy, skutecznie niszczący wszelkiego rodzaju grzyby, bakterie i wirusy, jednocześnie natleniając tkanki oraz stymulując procesy odnowy.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza - to profilaktyka i leczenie próchnicy. W zakres zabiegów stomatologii zachowawczej wchodzi: leczenie próchnicy zębów, odbudowa tkanek zęba materiałami światłoutwardzalnymi (wypełnienia) leczenie endodontyczne (kanałowe).

Chirurgia

W naszym gabinecie wykonujemy pełną gamę zabiegów chirurgicznych takich jak: usunięcie zębów zatrzymanych, nie wyrżniętych, resekcja - usunięcie chorobowo zmienionego wierzchołka korzenia, hemisekcja (amputacja korzenia) - usunięcie korzenia chorego z pozostawieniem korzenia zdrowego.

ENDODONCJA MIKROSKOPOWA

Leczenie kanałowe (endodontyczne) polega na mechanicznym usunięciu bakterii z korzeni zęba przy użyciu precyzyjnych narzędzi. Bakterie wywołujące próchnicę przesuwają się z czasem w kierunku miazgi, którą potocznie nazywa się nerwami, w skutek czego dochodzi do jej zakażenia i powstania stanu zapalnego.

Periodontologia

Periodontologia jest działem stomatologii zajmującym się leczeniem chorób przyzębia, czyli tkanek otaczających ząb i utrzymujących go w kości. Zapalenie tkanek powoduje uszkodzenie połączenia zęba z kością co w konsekwencji prowadzi do zwiększonej ruchomości zębów.

PROGRAM "KOBIETA W CIĄŻY"

Opieka stomatologiczna nad kobietą ciężarną jest szczególnie ważna ze względu na to, że stan zdrowia jamy ustnej kobiety ma istotny wpływ na przebieg i czas zakończenia ciąży. Szacuje się, że ok. 18% porodów przedwczesnych i porodów zakończonych urodzeniem dziecka z niską masą urodzeniową związane jest z chorobami przyzębia i stanami zapalnymi jamy ustnej.

Opinie pacjentów.

Leczenie w gabinecie Pani Grażyny Opiłki, to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm Pani doktor, jak również zespołu asystenckiego oraz świetny sprzęt stomatologiczny, to wszystko sprawia, że jakość usług jest gwarantowana. Dziękuję Pani doktor.

Robert

Wspaniały stomatolog! Bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Potrafi poskromić nawet rozbrykane brzdące. Śmiało mogę powiedzieć, że wizyta u Pani Doktor to prawie przyjemność. POLECAM!!!

Ania

Pani Doktor jest bardzo miła i wrażliwa na dobre samopoczucie pacjenta. Chodzę do Pani Doktor od 2 lat, zęby leczy bardzo starannie i od serca.

Szymon

Dentystka godna polecenia! O Pani Doktor można mówić w samych superlatywach. To, co wyróżnia Panią Doktor to moim zdaniem wysokiej klasy umiejętności, rzetelność i dobra relacja z pacjentem. Jestem zadowolona z przebiegu wizyt oraz efektów.

Kasia

Wspaniały stomatolog! Bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Potrafi poskromić nawet rozbrykane brzdące. Śmiało mogę powiedzieć, że wizyta u Pani Doktor to prawie przyjemność. POLECAM!!!

Ania

Uważam, że Pani doktor Opiłka jest znakomitym specjalistą. Doprawdy zrobiła cuda z moimi zębami. Nie jest to tylko moja opinia, ale również mojej córki i znajomych którym poleciłam Panią doktor.

Dorota

Kontakt.

Adres

ul. Zabrska 1/4 Katowice

Telefon

32 259 94 34

E-mail

ceramdent@ceramdent.pl

Facebook

@ceramdent Copyright ? 2017 Ceramdent. All Rights Reserved.
ilość wejść robota google 18 ilość wejść robota msn 0 ilość wejść robota yahoo 0 ilość wejść robota onet 0 ilość wejść robota netsprint 3 ilość wejść robota szukacz 0
Wypoczynek Myczkowce | Agroturystyka Myczkowce
Regulamin oraz informacje o katalogu
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini | Agroturystyka Bieszczady | Reklama w internecie - pozycjonowanie
modified by: agencja reklamowa & edukacja & pozycjonowanie