Logo
Strona g?ówna
Regulamin
Jak doda? wpis?
Najpopularniejsze
Wyszukaj
Loading
Szybki podgląd zawartości http://psychologia.kg.net.pl/:

Psycholog mgr Mirosława Franiel-Zdolska | Psycholog mgr Mirosława Franiel-Zdolska Jump to navigation

Zrozumienie   Zaufanie   Dyskrecja   Pomoc 

 

Kim jestem?

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Zgłaszają się do mnie osoby z różnego typu problemami, które pomagam im rozwiązywać. Udzielam pomocy zarówno osobom, które pragną pozbyć się dokuczliwych objawów, osobom w kryzysach, jak i tym którzy napotykają na swojej drodze życiowej trudne do pokonania przeszkody, a także osobom zdrowym, które chcą poprawić jakość swojego życia. Pracuję z osobami cierpiącymi na zaburzenia emocjonalne, depresyjne, nerwicowe, zaburzenia osobowości. Pracuję z kobietami w ciąży, młodymi mamami, rodzicami "trudnych dzieci", w tym dzieci nadpobudliwych i z ADHD, a także z osobami borykającymi się z problemem bezpłodności. W pracy terapeutycznej łączę podejście psychodymaniczne, psychodramę i narzędzia terapii poznawczo-behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Regularnie uczestniczę także w szkoleniach podnosząc swoje kompetencje.  

Jak wygląda moja praca z klientem?

  Spotkania rozpoczynam od 1-3 konsultacji, w trakcie których wstępnie wraz z klientem określamy rodzaj jego problemów i trudności.  Kolejnym krokiem jest zawarcie kontraktu czyli umowy z klientem, która określa cele terapii oraz formy realizacji tych celów. Czas trwania terapii dostosowuję indywidulanie do potrzeb klienta i zgłaszanych przez niego trudności. Jedno spotkanie trwa przeciętnie 50 minut.    
ilość wejść robota google 1 ilość wejść robota msn 0 ilość wejść robota yahoo 0 ilość wejść robota onet 0 ilość wejść robota netsprint 0 ilość wejść robota szukacz 0
Wypoczynek Myczkowce | Agroturystyka Myczkowce
Regulamin oraz informacje o katalogu
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini | Agroturystyka Bieszczady | Reklama w internecie - pozycjonowanie
modified by: agencja reklamowa & edukacja & pozycjonowanie