Logo
Strona g?ówna
Regulamin
Jak doda? wpis?
Najpopularniejsze
Wyszukaj
Loading
Szybki podgląd zawartości http://www.bioptron-zepter.com.pl/:

Innowacyjna, niezastąpiona i skuteczna terapia światłem Bioptron
    kontakt: 601060597

Jak skutecznie się leczyć i stosować codzienną profilaktykę?

Po lampę Bioptron sięgają najczęściej osoby przewlekle chore, którym nie pomogła medycyna konwencjonalna, jak sami mówią "farmakologia pomogła.. ale nie do końca". Spowodowane jest to efektem "leczenia" tylko skutków wielu chorób. Jak zażywany tabletki uśmierzające ból i przestaje boleć to nie znaczy, że jesteśmy zdrowi. Jak przestajemy brać leki to wydaje się, że choroba powraca - ona cały czas była, tylko złudny efekt farmakologii to ukrywa.

Światłoterapia Bioptron co potwierdza cały cywilizowany świat medyczny, lekarze światowej sławy od ponad 30 lat - leczy i wspomaga leczenie przyczyn wielu chorób. Czyli Bioptron sprawi, że efekt leczenia jest trwały, co oczywiście zależy od choroby, wieku, czasu i prawidłowego naświetlania i wielu innych czynników.
Leczenie przyczyn chorób to pierwszy i często długotrwały proces, później potrzebna jest profilaktyka, żeby nie dopuścić do nawrotów choroby, wzmocnić odporność i cały organizm. Często wystarczy tylko 10 minut dziennie, żeby zachować zdrowie, przedłużyć życie, zaoszczędzić na kosztownym leczeniu. Inwestycja w Bioptron jest najczęściej jednorazowa, nasz sprzęt medyczny będzie służyć ponad 20 lat w warunkach domowych. Zapraszam do zakupu.

Kontakt

Jacek Wielopolski
Zepter International Poland
ul. Domaniewska 37
02-672 Warszawa
nr konta: BRE S.A.:
13 1140 1977 0000 4170 8700 1005

Tel.: 601-060-597

godziny kontaktu - codziennie 18:00 - 21:00 © 2007 Jacek Wielopolski. bioptron-zepter@bioptron-zepter.com.pl
ilość wejść robota google 37 ilość wejść robota msn 0 ilość wejść robota yahoo 0 ilość wejść robota onet 0 ilość wejść robota netsprint 0 ilość wejść robota szukacz 0
Wypoczynek Myczkowce | Agroturystyka Myczkowce
Regulamin oraz informacje o katalogu
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini | Agroturystyka Bieszczady | Reklama w internecie - pozycjonowanie
modified by: agencja reklamowa & edukacja & pozycjonowanie